Cluj > Locuri de munca > Vanzatori, vanzatori detail

REPREZENTANT VANZARI HORECA TIMISOARA-ARAD

REPREZENTANT VANZARI HORECA TIMISOARA-ARAD REPREZENTANT VANZARI HORECA TIMISOARA-ARAD REPREZENTANT VANZARI HORECA TIMISOARA-ARAD REPREZENTANT VANZARI HORECA TIMISOARA-ARAD
Cod anunt: :# 1393346
Data de publicare : 17-aug-15

Localitate:Timisoara

Zona/amplasament:Timisoara-Arad

Telefon:
Educatie:liceu
Responsabilitati: - mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti premium; - monitorizarea concurentei din segmentul HoReCa; - control si implementare a procedurilor existente in cadrul companiei; Cerinte: - experienta anterioara in vanzari HoReCa minim 3 ani (de preferinta produse alimentare); - permis auto cat. B; - persoana dinamica, orientata spre rezultate; - foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare, analiza; - cunoaste piata specifica din zona arondata; - abilitati de prezentare a produselor; - pasionat de bucataria de tip restaurant. Se ofera: - pachet salarial format din salariu + bonus din vanzari; - mediu de lucru dinamic. Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Post a FREE Ad

Contacteaza vanzatorul